Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Правила розміщення оголошень

Правила розміщення оголошень на сайті svityaz.org.ua

Щоб не було питань типу чому моє оголошення не розмістили, не добавили або видалили прочитайте будь-ласка наступні рядки і дотримуйтесь вимог.

1. Платні оголошення. 
Платне оголошення розміщується не в загальній таблиці оголошень, а в окремому розділі сайту "Приватні садиби" або "Бази відпочинку". таке оголошення має свою окрему сторінку, можна розмістити до 15 фотографій вашої бази, також більш детальний опис + можливість коментування вашої бази відвідувачами. Станом на 2016 рік, одне платне оголошення коштує 300 грн\рік. Оплата на карту приватбанку, саме оголошення *(текст + фото) відправляйте на email адміністартора ( [email protected]).
 
2. Безкоштовні оголошення. Такі оголошення розміщуються після перевірки їх адміністратором на відповідність правилам. Якщо огоолошення оформлене правильно (фото і опис бази відповідають) - воно потрапляє в таблицю оголошень і стає перше в списку. Безкоштовно оголошення можна подати лише 1 раз. Якщо ви бажаєте розмістити кілька оголошень - тоді кожне наступне обійдеться вам в 100 грн.

3. Керування оголошеннями. Розміщення і видалення оголошень - безкоштовно. Редагування (зміна тексту, номеру телефону, фото - 100 грн).
Видалення оголошення не можливе без підтвердження, т.е. ви повинні будете написати смс або зателефонувати з номера, який вказаний в оголошенні на номер, який вам буде наданий адміністратором. Для редагування або видалення оголошення - напишіть email на [email protected]  

4. Вимоги до оголошень

Фото! Всі фото, завантажені на сайт мають бути якісні і сфотографовані згідно вимог!
а) перше фото - загальний вигляд бази - на  фото має бути зображений будинок який ви здаєте. Якщо ви сфотографували щось інше, ваша заявка не розглядається.
б) друге+третє фото - кімнати, т.е. умови в яких будуть жити люди. На фото може бути зображене ліжко, телевізор, шкаф, ітд.
в) четверте фото - кухня! - фото місця, де люди будуть готувати собі їжу. 
г) п'яте фото - душ, туалет. 

Не приймаються фотографії
а) з контакту(тому що він зменшує розмір і псує якість), фотографії на яких є сторонні написи або назви інших сайтів;
б) фото низької якості, зроблені на дешеві китайські телефони. Якщо вже робите на телефон, то впевніться що камера там має хоча б 8 мегапікселів!
в) фото мають бути горизонтальні! не перевертайте фотоапарат або телефон під час зйомки, оголошення з вертикальними фото не приймаються. 
г) фото які не відповідають опису, т.е. на фото має бути туалет а ви сфотографували гойдалку!
д) крадені або взяті з інтернету фото;
 
Текст оголошеня. В формі розміщення оголошення є поле "Додаткова інформація", туди ви повинні вписати текст оголошення, який буде розміщений в таблиці оголошень. Опис не повинен бути коротким типу "здаю хату на краю пульма, звоніте нє пожалєєтє!!", прочитайте інші оголошення і складіть нормальний текст. Від цього залежить успіх вашого оголошення.

5. Тарифи
Розміщення більше одного оголошення в таблиці: 100 грн.
Редагування оголошення, зміна тексту, фото: 100 грн.
Платне оголошення: 300 грн.
VIP* оголошення: 150 грн\тиждень.

*ваше оголошення буде завжди зверху в таблиці оголошень, не залежно від того надійдуть інші чи ні. Якщо буде кілька віп оголошень - вони також будуть зверху таблиці, але з сортуванням по даті оплати.

Цінуйте свій час, і час людей, котрі переглядають оголошення. Дані правила написані саме з такою метою, т.е. щоб людина котра шукає собі житло - легко і просто змогла оцінити вашу пропозицію прочитавши кілька рядків тексту і переглянувши фото. 

Також нагадую що ви можете самостійно розмістити оголошення у нас на форумі, самі будете відповідати на питання клієнтів,  редагувати інформацію. І це все безкоштовно.